Producent programu
SoftStory - Przyjazne programy

Producentem programu Opiekun Dziecka jest firma SoftStory.

    Tworzymy programy komputerowe powszechnego użytku. Szczególną uwagę poświęcamy łatwości i prostocie obsługi programu. Tworzymy tak aby program można było używać bez konieczności studiowania instrukcji. Nowe programy testujemy na niedoświadczonych użytkownikach, często są to osoby dopiero rozpoczynające znajomość z komputerem.

Historia firmy
 • Firma SoftStory powstała w 2003 roku korzystając z doświadczenia Jeżyk Software (powstałej w 1997) i Control Z (powstałej w 1998).
  Od roku 2000 Firmy te współpracowały nad stworzeniem programu Opiekun Dziecka.
   
 • W 1998 roku powstała pierwsza wersja programu BIBLOS do kompleksowej obsługi bibliotek. W 2000 roku pierwsza wersja darmowego programu WinSMS.
  Pierwsza wersja programu Opiekun powstała w listopadzie 2001. W marcu 2004 powstał program KonektorTP.
   
 • W styczniu 2004 roku program Opiekun Dziecka zdobył pierwsze miejsce w teście programów do kontroli dostępu do Internetu przeprowadzonym przez Komputer Świat.
  Program SSAntydialer okazał się najlepszy w konkursie "Bezpieczni w sieci" organizowanym przez Telekomunikacje Polską, Radio ZET, Magazyn Komputerowy CHIP i portal Wirtualna Polska.

 • Od 2017 roku dystrybuujemy nowszą wersję naszego programu OpiekunWEB, która lepiej chroni komputer dziecka m.in. kontroluje wyniki wyszukiwania np. w Google i strony HTTPS.